Kurumsal

/Kurumsal
Kurumsal 2018-01-31T19:02:55+00:00

Şirket Profili

Yurtiçi ve yurtdışı ticari faaliyetlerine 1979 yılında başlayan firmamızın kurucusu Mustafa Çakır tarafından 2006 yılından itibaren İstanbul Çatalca’da hizmet vermeye başlamıştır.

Kuruluşunun devamında standartı yüksek konut, site ve villa projelerine imza atmıştır.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen M.Ç. İNŞAAT, en estetiği ve en kaliteliyi zamanında üretip, depreme dayanıklı yaptığı işlerin arkasında durarak güvenilirliğini ön plana çıkarmış ve gurur duyacağı projeler geliştirmiştir.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı “M.Ç. İNŞAAT Projeleri” sektöründe çıtayı yükseltmiş ve bu basarı he gecen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli üretimiyle bugün önemli bir marka haline gelen M.Ç. İNŞAAT bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine yüksek standartta projeler üretmeye, böylelikle inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

  • Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş yapılar üretmek için teknolojik gelişmelere paralel bir mimari dil oluşturmak,
  • Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmak,
  • İnşa ettiğimiz yapıların dayanıklılık ve sağlamlığıyla müşterilerimizin güvenini kazanmak,
  • Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmek,
  • Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak.
  • Kalitesinden, hizmet politikasından, kimliğinden ve ilkelerinden taviz mermeden büyümeye devam etmek en önemli ilkelerimizdir.

Misyonumuz

Dünya inşaat sektöründe profesyonellikten ve değerlerimizden ödün vermeden dünya standartlarına uygun modern, kaliteli ve güvenilir yapılar yapmak, müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini ve rekabeti göz önünde bulundurarak sürekli gelişme sorumluluğunu taşımak, çalıştığımız alanda ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere bağlı kalmak M.Ç. İNŞAAT‘ın vazgeçilmez prensiplerindendir.

Kalite Politikamız

İnsan değerine özel önem verme prensibi ile;

  • Beklenti ve gereksinimlerini çok iyi tespit ederek bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri, en uygun projeleri hayata geçirmek,
  • Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görmek,
  • Tüm ilişkileri karşılıklı güven temelinin üzerine inşaa etmek,
  • Ülkenin ilgili yasal ve diğer gerekliliklerine uygun, kalite, sağlık emniyet ve çevre unsurlarını entegre eden, etkin ve verimli bir yönetim oluşturmak,

M.Ç. İNŞAAT tarafından ana ilkeler olarak belirlenmiştir.